KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10245324
nr 1024 5324
Gouache
Oidentifierad konstnär, signerad, Fiskebåtar, motivet: 55x42
Utrop:
400 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:09:11
Gouache